Modern Çizgilerin Doğuşu

KAYDOSAN

Profesyonel & Sanatsal Projeler

1996 Yılında imalat sektöründe yerini alan KAYDOSAN ailesi ahşap kapı, modüler mobilya imalatları yanısıra Europen Kayseri Bölge PVC Üretici Bayiliği ile hafriyat işleri ve inşaat sektörünü de kapsayan üst yapı alanlarında 7800 m2 alanda faaliyet göstermektedir. İşletmelerinde çalışan zaman zaman yüzün üstünde işçi istihdamıyla Kayseri ilimizde ve harici illerde ekonomiye katkılar sağlamaktadır..

İmalat sektöründe ahşap kapı ve modüler mobilya imalatı ile kendini öne çıkarmayı başaran, her yıl hedeflediği büyümeyi gerçekleştirebilen dinamik yapısıyla ve kadrosuyla kaliteden ödün vermeyen işletmeler arasında yerini almayı başarmıştır. Ahşap kapı üretim kapasitesi olarak yıllık 70.000 adet kapı üretimine cevap verecek şekilde makine donanımını günümüz imalat teknolojisine uygun hale getirmiştir. KAYDOSAN Grup hedeflediği büyüme çalışmalarına Kalite Yönetim Sistemini kapsayan; TSE-ISO-EN 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS 18001:1996 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını da bünyesine alarak hedeflerini 2008 yılı içerisinde gerçekleştirmiştir..

Mutluluğunuzu geleceğe açan kapı ilkesiyle ev ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmekte olan KAYDOSAN GRUP eviniz için gerekli tüm Ahşap Kapı, Möble ve PVC işlerini siz sayın müşterilerimize zamanında ve ilk defada doğru olarak sunmayı ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

umutmermerit
umutmermerit
umutmermerit
umutmermerit
umutmermerit
umutmermerit

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

850
Mutfak Dolabı Çalışmalarımız
1236
Dekoratif Kapı Çalışmalarımız
125
Amerikan Panel Çalışmalarımız
1500
Mutlu Müşterilerimiz